DLACZEGO MY?

Nigdzie nie ma wspaniałej usługi, ale tak naprawdę staramy się zmienić kulturę zakupów online i wprowadzić w życie nowe, niespotykane usługi i standardy. Każda firma może ładnie pisać o sobie, ale koncentrujemy się na prawdziwych działaniach i wymiernych korzyściach, które sprawiają, że zakupy stają się prawdziwym doświadczeniem! Zobacz co;

Darmowa i Szybka Dostawa

ponad 300 PLN

Dostarczamy wszystkie towary na terenie całej Polski ponad 300 PLN bezpłatnie. Nie ważne, gdzie jesteś w Polsce, dostarczymy Cię szybko w ciągu 2 dni.

Rozwiązania na Miarę

Tniemy i Owerlokujemy

Czy masz korytarz, który potrzebujesz specjalnych wymiarów? Pozwól nam skonfigurować go bezpłatnie dla Ciebie, tniemy, bezpłatnie owerlokujemy i wysyłamy.

Bezpłatny Projekt

Wyślij zdjęcia, a my zamienimy

Wyślij nam zdjęcie swojego salonu, sypialni lub tarasu - nie dbamy o linie! Nagle pojawi się na nim wybrany dywan! Możesz więc zobaczyć, czy dywan pasuje do Twojego pokoju, czy dosłownie go usuwa!

Rabat na następny zakup

Dla każdego zamówienia

Zdajemy sobie sprawę z tego starego przysłowie i tak bardzo doceniamy naszych klientów, że po powrocie do nas kupon rabatowy otrzymujesz przy pierwszym zamówieniu i uzyskujesz lepsze ceny.

Prawo Zwrotu

30 dni

Jakiego koloru jest dywan? Co jeśli cień nie jest odpowiedni? Zachowaj spokój - jeśli dywan Ci nie pasuje, nie ma nic łatwiejszego niż zadzwonienie do nas i zwrócenie lub wymiana nieużywanego dywanu bez podania przyczyny.

3 lata

Gwarancja

Ponieważ sprzedajemy tylko to, co najlepsze, wierzymy w nasze produkty, że zapewniamy o 1 rok dłuższą gwarancję na wszystkie towary, całkowicie bezpłatnie. Nie wahaj się więc pukać do dywanów, tańczyć na nich, testować je w pozycji leżącej - po prostu ciesz się nimi!

Obsługa Klienta

100% Satysfakcji

Jesteśmy bardzo wdzięczni za naszych klientów za wsparcie klienta. Krótko mówiąc, nasz zespół Cię nie zawiedzie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc i spełnić wszystkie Twoje życzenia z maksymalną satysfakcją. Masz pytanie? Możesz do nas zadzwonić, napisać do nas e-mail, napisać czat, wysłać list lub wysłać gołębia do nas, jesteśmy tu tylko dla ciebie i cieszymy się!

Ekskluzywny Wybór Towarów

Trudno będzie znaleźć nigdzie indziej

Jesteśmy wyłącznymi sprzedawcami niektórych popularnych dywanów: Więc często możesz odkryć praktycznie nieodkryte dywany na naszej stronie.

Pon. - Sob. : 10:00 - 18:00
Niedz. : Zamknięte

Dywanella Sp. z o.o.

Park Handlowy, Marywilska 44, lok 2.4.1, 03-042  Warszawa

NIP : 522-308-41-08

Phone: +48 731 811 672 (PL)

Phone: +48 509 919 834 (EN, RU)

Email:  sklep@dywanella.com

  • Dywanella Facebook Marywilska 44
  • Dywanella Twitter Marywilska 44
  • Dywanella Instagram Marywilska 44
  • Dywanella Linkedin Marywilska 44